Podłogi drewniane | Tradycyjny i nowoczesny wygląd w zgodzie z naturą

Ani jeden kawałek podłogi drewnianej nie jest taki sam. Podłogi drewniane to harmonijne, spokojne, żywe i charakterystyczne powierzchnie. Klienci mogą wybierać zarówno wśród odcieni i kolorów, jak też sposobów wykończenia powierzchni drewnianych. Niezależne ośrodki badawcze potwierdzają ekologiczny charakter i właściwości używanych przez Meister materiałów i procesów technologicznych.

 

Niebieski Anioł

Wynikiem naszego odpowiedzialnego doboru materiałów i nowoczesnych procesów produkcji jest to, że wszystkie podłogi MEISTER posiadają Niebieskiego Anioła - pierwszą na świecie i najbardziej znaną nagrodę dla produktów i usług przyjaznych środowisku naturalnemu.

 

Zezwolenie budowlane

Generalne zezwolenie nadzoru budowlanego udzielone przez Deutsches Institut für Bautechnik (German Institute for Building Engineering).

Oznaczenie CE

Wszystkie podłogi MEISTER są zgodne z europejskimi przepisami dotyczącymi zdrowia i bezpieczeństwa.

 

 

 

 

Podłoga Longlife

Podłoga z oznaczeniem Longlife jest trwała, cicha, zdrowa dla jej użytkowników, naturalna, ekologiczna, energooszczędna oraz łatwa w czyszczeniu i pielęgnacji. Tylko oryginalne podłogi występują z tym znakiem.

FSC®

Forest Stewardship Council, w skrócie FSC®, jest międzynarodowym stowarzyszeniem non-profit, które działa na rzecz odpowiedzialnego zarządzania lasami. Za jego znaczeniem przemawiają renomowane organizacje ochrony środowiska, w tym Greenpeace, Nabu i WWF. Tylko produkty z odpowiedzialnie zarządzanych lasów i certyfikowanych źródeł mogą posługiwać się etykietą FSC ®. Wypatruj certyfikacji FSC® produktów na naszej stronie i w katalogach.

 

Meister Polska na Facebooku