Proste, szybkie i bezpieczne - Masterclic Plus®

masterclic plusProste, szybkie i bezpieczne w montażu - takie samo stosowane do wszystkich naszych podłóg laminowanych. Systemy typu click gwarantują naszą legendarnie łatwą instalację i są dostosowane do każdej specyfiki podłoża oraz wymiaru paneli. Przykładem jest opatentowany, rozwijany przez MEISTER, system łączenia końców Masterclic Plus® oraz wypróbowany i przetestowany system łączenia wzdłuż długości Uniclic™.

 

Czytaj więcej: Proste, szybkie i bezpieczne - Masterclic Plus®

Zintegrowany system dźwiękochłonny

Wiele kolekcji podłóg laminowanych MEISTER jest dostępnych ze zintegrowanym systemem dźwiękochłonnym w celu możliwie największej redukcji hałasu tak wewnątrz pomieszczenia, jak i w pomieszczeniach poniżej.

Produkowane są mocne i elastyczne warstwy dźwiękochłonne z wysokiej jakości komponentów mineralnych PUR. Są one w stanie bardzo obniżyć poziom hałasu, jak również zniwelować nierówne powierzchnie. Powoduje to pewny i stały kontakt z podłożem i zapewnia dodatkową redukcję hałasu.

Czytaj więcej: Zintegrowany system dźwiękochłonny

System Multiclic®

system multiclicZ systemem Multiclic panele zaczepiane są długimi krawędziami pod kątem. Końce natomiast są łączone ze sobą za pomocą klocka i młotka.

 

Czytaj więcej: System Multiclic®

System AquaSafe

Specjalna bariera wodoodporna, płyta HDF >>AquaSafe<< ograniczająca puchnięcie i opracowany, opatentowany trwały mechanizm blokujący profile są zdecydowanymi zaletami systemu AquaSafe. System dostarcza efektywną ochronę powierzchni paneli i krawędzi długotrwale chroniąc przed pęcznieniem spowodowanym przenikaniem wody.

Czytaj więcej: System AquaSafe

SilentTouch® - podłogi design

Podłogi Design typu Silent Touch® to podłogi dobrze wyglądające, zdrowe i jednocześnie trwałe. Są ciepłe dla stóp oraz łatwe w czyszczeniu. Kilkanaście wzorów podłóg Silent Touch® sprawia, że chcesz zostać w domu i cieszyć się ich wyglądem i użytecznością w różnych pomieszczeniach.

Czytaj więcej: SilentTouch® - podłogi design

Meister Polska na Facebooku