PODŁOGI LINDURA

Niezwykle wytrzymała podłoga drewniana.
Lindura to drewniana podłoga, która wytrzyma wiele. Powodem tego jest jej specjalna konstrukcja. Warstwa wierzchnia powstała z prawdziwego drewna z wykorzystaniem innowacyjnej "mączki drzewnej". Ta mieszanka włókien drzewnych i składników mineralnych sprawia, że ​​powierzchnia Lindura jest niezwykle odporna. Do wyboru różne gatunki drzew: dąb, modrzew lub orzech o różnych wykończeniach powierzchni. Naturalnie olejowane deski Lindura z charakterystycznym rustykalnym charakterem: sęki, pęknięcia i drewniane pory są szczególnie podkreślone ze względu na unikalny proces produkcji. Matowa powierzchnia lakierowana to spokojny i harmonijny wygląd idealnej podłogi.
Specjalny format deski.
Lindura wygląda szczególnie dobrze w przestronnych pokojach ze względu na długie deski. Jest dostępna w dwóch różnych szerokościach, które mogą być instalowane razem co skutkuje bardzo interesującym ułożeniem wzoru.
Mocna i wytrzymała.
Lindura kocha wyzwania i bierze na siebie nawet spiczaste buty na obcasie. W teście metalowej kuli spadającej pod naciskiem 4000 Newtonów na standardowym parkiecie widać widoczne wgniecenie. W przypadku Lindury trudno uzyskać ślad uderzenia.
Inteligentna konstrukcja
Podłogi drewniane Lindura wykorzystują również solidną środkową warstwę HDF. Jest to jedyny sposób, aby podłoga, która jest wytrzymała, elastyczna i łatwa w utrzymaniu była wciąż oszałamiająco piękna dla oka - prawdziwy hit technologiczny w drewnianej podłodze. Nasz film stanowi doskonały przegląd jak Lindura jest wykonana.

Podłogi Lindura | Kolekcja HD 300

Podłoga drewniana 1-lamelowa | Wymiary: 2200x270mm | naturalnie olejowane lub matowo lakierowane   Niezwykle wytrzymała...

Meister Polska na Facebooku